Home » alanya escort » Doyumsuz Arzularınızı Benimle Yaşayın

Doyumsuz Arzularınızı Benimle Yaşayın

Selam Bebeğimmm ben nerde hareket orda bereket diyenlerdenim…

Sessiz sakin gecen güne gun diyemiyorum maalesef … hep bir actioon hep bi eğlence arıyor gönlüm ve kafama gore adamları sadece burada bulabiliyorum .. eminim sen de benim gibi aranıyorsun ki burdasınn..turbanlıbir kadın olduğumdan dışarıda kolay kolay tanışma sansımız yok maalesef ..

şanslıyız ki karşılaştık ve sen beni görebiliyorsun .. benim de seni görmem veya başlangıç olarak sesini duymam icin beni burdaverdiigim numaramdan arayabilirsinnn . .emin ol tatlımm duyduğun ses bana ait olacak ve ilk elekriklenmeyi o zaman yaşayacaksın …

sonrasında buluştuğumuzda yıldırım çapmışa doneceksinn ateşimden  bulaşacağımız mekana ben karar versem umarım kırılmazsın .. tanıdığım merkanlarda daha rahat ve güven de hissediyor ve kendimii daha kolay adıya biliyorum sana . .sen de aklım başka yerde olsun istemezsin değil miii .. aklımı başımdan almadan once türbanımı sıyırıp atmanı ve kimselerin dışarıda göremediği saclarımdann tutup kendine cekmelisinn…o sakin masum yuzluu türbanlı kadının altında yatan dişi kaplanıı sadece sen gorıstıyorumm. .arzularım karşında her dokunuşunda kıvranmak ve devam et diyerek yalvarmak istiyorum ..

hayatım boyunca her seyiyarım yaşadım ve artık hic bir seyim yarım ve eksik osun istemiyorum ..hele senn .. konu sen ise eger her zerren benim olsun istiyorum . resimlerinde de gorduğun gibi bebeğim tam kucağında hoplatıp zıplatacak kıvam da mınyon bir kadınımm … ufak tefek de olsamm seni bastan çıkartmak benim sadece saniyelerimi alır .. dudak kelebeğine kondurulan minik bir opucukle başladığım geceee , yalanmamış yerin kalmadığında ancak son bulabilir .. daha azı bana gore değil tatlımm..

her deliğim dolmalıı , her inlemem de nefeslerimiz karışmalı ..bağırmak istemiyorum ama elim de değil tatlımm.. sen dizginle sen ehlilestir beni istiyorum ..kkondomsu bu bana gore değil…her sey gibi seksi se sınırsızca yaşamam lazımm ..armanaı bekliyor olucammtatlımm. Bekletme lğtfen artık beni…

Cevap bırakın